Bactefort Komente

 • Shumë rrallë shkruani komente, por ky mjet të vërtetë e të denjë për vëmendje. Vuri re që fytyra ime është si të verdhë. Së pari vendosi që hedh një Themel të ri, por pastaj e kuptova se pa grim, në ballë ka një ngjyrë. Një fëmijë të sëmurë me hepatit, kështu që unë nxituan te mjeku. Ajo doli, me pa probleme me mëlçi, nuk ka, por rrjedha e bile është e vështirë. Arsyeja për këtë ishte e parazitëve në fshikëz fshikëz e tëmthit. Pas një kursi të marrë këto pika testet u kthye të pastër, çehre u bë e shëndoshë!
  Bactefort
 • Nëna ime me të rinj kanë vuajtur nga artriti, pra, sa më shpejt që unë ndjeva një të shurdhër dhimbje në gjunjë, menjëherë te mjeku, sepse kam menduar se arsyeja për dhimbjen time në reagimeve autoimune, si nëna juaj. Por doli se e mia sëmundje nuk është për shkak të artritit – pas një kohë të gjatë ekzaminimit është konstatuar se në lëngun synovial janë parazitët. Gastroenterologist ka përshkruar pika Bactefort, dhe në një javë dhimbja është zhdukur. Duke pritur për testet e fundit, por jam I sigurt që ata janë të pastër.
  Bactefort
 • Burri kurrë nuk kanë pasur alergji, nëna-në-ligji tha se edhe në fëmijërinë e vëllait të tij ishte që vuajnë nga Alergji nga agrume dhe çokollatë, dhe burri im nuk është. Por këtu ai ka produkte të ndryshme filluan skuqje të syrit, skuqje, lotët. Kaloi një bandë të testeve, dhe gjeti se ai kishte marrë parazit, e cila u bë shkak i reaksioneve. Piu shkalla pika bactefort e gjithë familja (burri për trajtim, dhe ime bijë dhe parandalimi). Pas një muaji kaloi testet, të cilat ishin të pastër, dhe alergjitë, burri im nuk është më.
  Bactefort
 • E kam edhe si një fatkeqësi nuk ka fytyre, dhe pastaj si një e keqe para se të dasmës, nuk janë një shumë e akneve në fytyrë dhe qafë. Shkova te mjeku, menduar ndoshta nerva, ose hormonet, me traktit gastrointestinal. Por një numër i studimeve kanë treguar se arsyeja qëndron në parazitët. Përshkruar mjeku pilula, të marra në bazë të udhëzimeve, por rezultati është zero. Por pika Bactefort menjëherë të japin efektin personi e ka bërë të pastër, dhe vitalitet rritet.
  Bactefort
 • Sa nga ju mund ta mbani mend, gjithmonë janë të pakta, asnjë dietë nuk është e vërejtur, vetëm të hahet në moderim dhe të gjitha. Dhe pastaj filloi të ndihej uria, pesha filloi të rritet, ka pasur edhe idenë se kjo shtatzënisë. Ju nuk e dini, çdo kontraceptivëve mund të dështojnë. Por arsyeja ime e urisë e kishte shumë më të thjeshtë – e parazitëve. Mjeku përshkruar një rënda të drogës, dhe sikurse unë vuaj me ulçera në stomak dhe kronike cholecystitis, për mua ata ishin të kundërindikuar. Dhe pika bactefort me perberje natyrale krejtësisht të më përshtatet, dhe efekti ishte në fytyrë. Pesha e shkuar, oreks u kthyen në normale.
  Bactefort
Bactefort Komente
5
24
Bactefort